Erikoiskiinnityslevyt

Erikoiskiinnityslevyt suunnitellaan ja valmistetaan aina projektikohtaisten vaatimusten mukaisesti.

Projektikohtaiset tarpeet kuten kestävyydet ja asennus määrittelevät perustan erikoiskiinnityslevyjen suunnittelulle. Kiinnityslevyjen valmistus tapahtuu aina vaatimusten ja piirustusten pohjalta täyttäen kaikki standardit ja projektin vaatimukset.

Peikon suunnitteluasiantuntemus ja laaja valikoima levyjä, ankkureita ja muita komponentteja yhdistettynä työstömahdollisuuksiin takaavat, että jokaiseen projektiin löytyy sopiva levy. Pyydä tarjous projektikohtaisesti muokatuista WELDA®-kiinnityslevyistä.

Erikoiskiinnityslevyt

Mitat

Projektikohtaisen tarpeen mukaisesti

Suunnittele liitoksia Peikko Designerilla®

Peikko Designer® auttaa sinua mitoittamaan rakenteeseesi sopivat tuotteet

Käyttämällä Peikko Designerin® moduleita voit suunnitella ja valita optimaaliset tuotteet erilaisiin rakenteisiin ja liitoksiin. Saat aina käyttöösi uusimmat ominaisuudet, sillä modulit päivittyvät automaattisesti tai ne ovat tarjolla online-työkaluina.

Peikko Designer® on rekisteröityneille käyttäjille ilmainen. Online-moduleita voi käyttää myös ilman rekisteröitymistä.

Aloita Peikko Designerin® käyttö

Ota yhteyttä

Janne Saarivirta

Myyntipäällikkö

Päijät-Häme, Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa

Mobiili 044 312 3205
janne.saarivirta@peikko.com

Ota minuun yhteyttä kun tarvitset apua liitososiin liittyen etelä-Suomen alueella. 

Sampsa Taitto

Liiketoimintapäällikkö, rakennusliikkeet

Lounais-Suomi, pk-seutu, Länsi-Uusimaa

Mobiili 040 751 8073
sampsa.taitto@peikko.com

Vastaan Peikon liitososien myynnistä rakennusliikkeille ja urakoitsijoille.

Toni Metsi

Myyntipäällikkö

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

Mobiili 044 712 3530
toni.metsi@peikko.com

Ota minuun yhteyttä kun tarvitset apua liitososaprojekteihin liittyen.

Jussi Happonen

Myyntipäällikkö

Itä- ja Keski-Suomi

Mobiili 040 712 3424
jussi.happonen@peikko.com

Toimin liitososamyynnin yhteyshenkilönä keski- ja itä-Suomen alueella. 

 

Kimmo Varvikko

Liiketoimintapäällikkö, elementtitehtaat

Mobiili 040 548 2311
kimmo.varvikko@peikko.com

Palvelen liitososien myynnissä vuosikymmenten kokemuksella!

Heikki Jäämaa

Myyntijohtaja

Mobiili 040 712 3432
heikki.jaamaa@peikko.com

Vastaan Peikon kotimaan myynnistä eri liiketoiminta-alueilla.

Juuso Salonen

Liiketoimintapäällikkö, Suunnittelijat ja hankekehitys

Puh. 040 712 3451
juuso.salonen@peikko.com

Autan kaikissa suunnitteluun liittyvissä kysymyksissä (ratkaisut, mitoitus, suunnittelutyökalut).

Ville Saarinen

Myyntiedustaja

Kaakkois-Suomi

Mobiili 040 767 7340
ville.saarinen@peikko.com

Palvelen liitososien myyntiin ja valintaan liittyvissä asioissa.