Ota yhteyttä

Jaakko Yrjölä

Jaakko Yrjölä

Vanhempi rakennesuunnittelija

DELTABEAM® ja detaljit sekä ontelokannakkeet

Mobiili +358 40 712 3400
jaakko.yrjola@peikko.com

Matti Vinberg

Matti Vinberg

Asiakaspalveluinsinööri

Pulttiliitokset, raudoitusjatkokset ja DELTABEAM®

Mobiili 040 712 3417
matti.vinberg@peikko.com

Kimmo Varvikko

Kimmo Varvikko

Liiketoimintapäällikkö

Elementtitehtaat

Mobiili 040 548 2311
kimmo.varvikko@peikko.com

Sampsa Taitto

Sampsa Taitto

Liiketoimintapäällikkö, rakennusliikkeet

Lounais-Suomi, pk-seutu, Länsi-Uusimaa

Mobiili 040 751 8073
sampsa.taitto@peikko.com

Ville Saarinen

Ville Saarinen

Myyntiedustaja

Päijät-Häme ja Kaakkois-Suomi

Mobiili 040 767 7340
ville.saarinen@peikko.com

Toni Metsi

Toni Metsi

Myyntipäällikkö

Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi

Mobiili 044 712 3530
toni.metsi@peikko.com

Jussi Happonen

Jussi Happonen

Myyntipäällikkö

Itä- ja Keski-Suomi

Mobiili 040 712 3424
jussi.happonen@peikko.com

 

 

Samuel Kantonen

Samuel Kantonen

Myyntipäällikkö

Pohjanmaa ja Pirkanmaa

Mobiili 044 545 7052
samuel.kantonen@peikko.com